Casa Em Condominio Privado
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Tilbyder en swimmingpool, er Casa Em Condominio Privado placeret 10 minutters kørsel fra Aquário Jacques Huber. Indkvartering har 2 værelser, et tekøkken og 2 badeværelser.
Igreja Quadrangular Da Cabanaguem II er ca. 15 minutters kørsel væk. Villaen ligger 4 km fra Ananindeua centrum. Du kan komme til Seringal Park Museum om få minutter i bil.
Den nærmeste lufthavn er Belem, 5 km fra boligen.
- Lufthavne
- Belem Lufthavn10 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
- Tæppebelagt gulv
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa Em Condominio Privado?
Gæster på Casa Em Condominio Privado kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Belem fra Casa Em Condominio Privado?
Der er 5 km mellem Belem og Casa Em Condominio Privado. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Em Condominio Privado?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Em Condominio Privado med deres kæledyr.